Stokta Yok
ATLANTIS ILAC

Vayarin 60 Kapsül

190,00 TL
Havale ile : TL   184,30
Stok Durumu: Yok
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Beni Ara
 • Vayarin 60 Kapsül

  Vayarin® huzursuzluk, hiperaktivite, dürtüsellik ve dikkatsizlik gibi olguların yönetimi için kullanılan, DEHB ile ilişkilendirilen lipit dengesizliklerine yönelik inovatif ilaç-dışı besin odaklı bir yaklaşımdır. İlaç yok, stimülan yok – ve hepsinden öte, fiilen HİÇBİR YAN ETKİ YOK.

  Vayarin® bir medikal gıda takviyesi olup, DEHB’nun besin odaklı klinik yönetimi için, medikal gözetim altında kullanılır.

   

  Vayarin®, DEHB yönetimi için ve lipit dengesizliklerine yönelik olarak kullanılan inovatif ilaç-dışı besin odaklı bir terapidir. İlaç yok, stimülan yok – ve hepsinden öte, fiilen HİÇBİR YAN ETKİ YOK. Çünkü, DEHB ilaçlarından farklı olarak, Vayarin vücudun tanıdığı maddeleri kullanmaktadır.

  Vayarin® fosfatidilserin-omega-3, zenginleştirilmiş EPA içeren patentli bir bileşiktir. EPA davranışsal ve duygu durum iyileştirmeyle en çok ilişkili olan maddedir. Bu patentli bileşiğimizin güvenli ve etkin DEHB yönetimi sağladığı ve yaşam kalitesini yükselttiği klinik olarak gösterilmiştir. Vayarin besinsel eksikliklere yönelik olup, özellikle de DEHB ilaç tedavilerinin eksik kaldığı lipit eksikliklerini giderir.

  Vayarin® bir medikal gıda takviyesi olup, DEHB’nun besin odaklı klinik yönetimi için, medikal gözetim altında kullanılır.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.