Stokta Yok
Solgar

Solgar Shark Cartilage 90 Kapsül

149,00 TL
Havale ile : TL   144,53
Stok Durumu: Yok
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Beni Ara
 • Solgar Shark Cartilage 90 Kapsül


  Solgar Shark Catilage

  Solgar Shark Cartilage 90 Kapsül Sağlık Uygulamaları

  - Tümör Gelişiminden Korunma

  - Osteoartrit, Romatoıd Artrit

  - Egzama

  - Sedef Hastalığı

  Solgar Shark Cartilage 90 KapsülKullanım Önerisi

  Solgar Shark Cartilage günde 3-8 (üç-sekiz) kapsül, tercihen yemek zamanı kullanılmalıdır.

   

  Ambalaj

   45, 90 ve 180 kapsül

  Solgar Shark Cartilage 90 Kapsül Genel Bakış

  Köpek balıklarının omurgaları ve yüzgeçleri sadece kıkırdaktan oluşmuştur. Bu kıkırdak, köpek balıklarının savunma sistemi için faydalı olan bazı proteinleri ve mukopolisakkaritleri içerir. Aynı zamanda metabolik faaliyetler için gerekli organik kalsiyum ve fosforu sağlar. Köpek balığı kıkırdağının zayıf ve prolifik kan damarlarının oluşumunu durdurduğu veya yavaşlattığı gösterilmiştir. Köpek balığı kıkırdağı, günümüzde besin kaynağı olarak elde edilebilmektedir. Köpek balığı kıkırdağının kalitesi birçok faktöre dayanır. Kimyasal madde kullanılmadan, temiz, uygun ekstraksiyon metoduyla elde edilebilen taze, saf, köpek balığı kıkırdağı ile işe başlamak önemlidir. Kıkırdağın gücü ve faydası, kıkırdak proteininin nasıl elde edildiğine bağlıdır. Bu nedenle, kıkırdak proteininin elde ediliş şekli, temizlenmesi, kurutulması. doğal halini bozmadan toz haline getirilmesi önemlidir.

  Romatoid Artrit

  Anormal kapiller damar oluşumu eklemlerdeki kıkırdağa zarar verir. Köpek balığı kıkırdağının eklemleri aşırı kılcal invazyonuna karşı koruduğu ve bu şekilde eklemlerdeki ağrı ve sertliği azalttığı çalışmalarda gösterilmiştir.

  Osteoartrit

  Osteoartrit genellikle kıkırdağın incelmesi ve dejenerasyona ile başlamaktadır. Bu durumu daha sonra kan damarlarının invazyonu takip eder. Aşırı kan damarı oluşumunun azaltılması eklemlerdeki inflamasyonu ve ağrıyı belirgin derecede azaltır. Buna ek olarak, bu etkiden sorumlu mukopolisakkaritler kıkırdağın önemli yapıtaşlarıdır ve eklem dokusunun onarılmasında da yer alırlar.

  Sedef

  Çalışmalarda köpek balığı kıkırdağının aşırı kapiller üretimi ile karakterize sedef hastalığında başarıyla kullanılabileceği gösterilmektedir.

  Kansere Karşı Koruma

  Yapılan çalışmalarda, tümörlü dokularda aşırı kapiller oluşumunun gerçekleştiği ve bu yeni kılcallarla tümörün daha kolay bir şekilde gelişebildiği gözlenmiştir. Köpek balığı kıkırdağında bulunan mukopolisakkaritler bu kapiller invazyonu azaltarak, tümör dokusunun yayılma eğilimini azaltabilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.