Stokta Yok
Solgar

Solgar Glucosamine Sulfate 1000 mg 60 Tablet

62,00 TL
Havale ile : TL   60,14
Stok Durumu: Yok
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Beni Ara
 • Solgar Glucosamine Sulfate 1000 mg 60 Tablet

  Eklem ve kıkırdakların korunması


  Sağlık Uygulamaları
  - Artrit
  - Kıkırdak Deformasyonları
  - Spor Yaralanmaları
  - Eklem Sorunlarından Korunma

  Kullanım Önerisi
  Solgar Glucosamine Sulfate 1000 mg günde bir-iki (1-2) tablet, tercihen yemek zamanı kullanılmalıdır.

  Ambalaj
  60 tablet

  Genel Bakış
  Vücutta doğal olarak sentezlenebilen glukozamin sülfat deniz kabuklu hayvanlarının kabuklarından da elde edilebilir. Glukozamin yalnız başına sporcularda ve yaşlılarda olası eklem hasarlarını önlemek amacıyla kullanılmaktadır. Yapılan klinik çalışmalar glukozaminin kullanım sonrası dönemde de etkisini uzun süre koruduğunu göstermektedir.

  Eklem Korunması ve Onarılması
  Glukozamin eklemlerin onarılması, dayanıklılığının arttırılması ve kıkırdağın bütünlüğünün sağlanması için eklemler tarafından kullanılmaktadır. Buna ek olarak eklem boşluğunda bulunan sinovyal sıvının kayganlığını da arttırmaktadır. Pek çok çift-kör çalışmada glukozaminin osteoartirit semptomlarını azalttığı, eklem onarımını başlattığı, ağrı ve inflamasyonu azalttığı gösterilmiştir. Glukozamin ayrıca sülfürün kıkırdağa katılımını düzenler. Kollajenin bozulmasından sorumlu elastaz aktivitesini azaltır.

  Bağ Dokusu Zedelenmeleri
  Eklemlerde ve çevresinde bulunan kıkırdak ve yumuşak dokular spor yaralanması ya da ağır kaldırma gibi bir nedenle hasar görebilir. Eklemlerdeki kondrositler. glukozaminoglikanlan (GAGs) ve glikoproteinleri sentezlemek için glukozamini kullanırlar. Bu bileşikler de kıkırdakları ve bağ dokuyu güçlendirerek eklemlerin onarımını başlatırlar ve eklem hareketliliğini sağlarlar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.