Stokta Yok
Solgar

Solgar Celadrin 525 mg 60 Softjel

113,00 TL
Havale ile : TL   109,61
Stok Durumu: Yok
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Beni Ara
 • Solgar Celadrin 525 mg 60 Softjel

  Antienflamatuar/Ağrı Giderici Yağ Asitleri
  Solgar Celadrin 525 mg 60 Softjel
  Solgar Celadrin Sağlık Uygulamaları
  - Osteoartrit
  - Romatoid Artrit
  - Sedef Hastalığı
  - Minör Ağrılar
  - Sırt Ağrısı
  - Burkulma veya Ezilme


  Solgar Celadrin Kullanım Önerisi 
  Solgar Celadrin 525 mg günde iki (2) softjel,tercihen yemeklerden sonra kullanılmalıdır.

  Ambalaj
  60 Softjel

  Solgar Celadrin Genel Bakış
  Seladrin yağ asitlerinin doğal bir şekilde setillenmiş ,esterlenmiş şeklidir.İçerisinde stil miristoleat başta olmak üzere setil miristat,setil palmitoleat,setil laurat,setil palmitat,setil oleat gibi 8 farklı yağ asidi bulunmaktadır.Esterlenmiş yağ asitleri oldukça stabildir ve oksijenle reaksiyona girmezler.Yağ asidi yapısında olduğu için de vücut tarafından rahatça kullanılıp ,gerek duyulan yerlere hızla ulaşabilir.

  Antienflamatuar ve Ağrı Giderisi Etkinlil
  Seladrin,çeşitli yağ asitlerini içeren kompleks bir melekül olduğu için hücre membranlarından kolayca geçebilir.Hücre membranlarının yapısına katılarak kayğanlığı sağlamada ve hücre akışkanlığını korumada yardımcı olabilir.Ayrıca hücreler arası iletişimi ve hücre geçirgenliği düzenlemede yardımcı olabildiğine dair çalışmalar mevcuttur.Prostoglandinler olarak bilinen inflamatuar bileşiklerin üretimini azaltır.İnflasmasyonda anahtar rol oynayan IL-6 gibi negatif immun faktörleri de baskıladığı düşünülmektedir.Klinik araştırmalar,seladrinin artrit gibi inflamatuar hastalıkların kontrolünde yardımcı olabileceğini göstermektedir.Son klinik verilere göre seladrin,basit sırt ve bel ağrısı,gerilme,ezilme ve burkulmaya bağlı hafif ağrıları gidermede etkindir.

  Artrit
  Diz osteoartriti olan 64 hasta ile yapılmış plasebo kontrollü bir çalışmada 30. ve 68. günlerde değerlendirme yapılmıştır.Çalışma sonuçlarına göre seladrin plaseboya göre dizin hareket kabiliyetini ve eklem fonksiyonlarını daha çok arttırmıştır.Başka bir çalışmada da seladrin kullanan osteoartritli hastaların 1 ayın sonunda merdiven çıkma,sandalyeden kalkma gibi fonksiyonlarının geliştiği gözlenmiştir.

  Sedef
  Yapılan ilk klinik çalışmalar seladrinin inflamatuar bir hastalık olan sedef hastalığında da yardımcı olabileceğini göstermiştir.Yapılan klinik çalışmalar arttıkça,seladrin farklı inflamatuar hastalıklarda da yardımcı olduğunun gösterileceği düşünülmektedir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.