Solgar

Solgar Brewer's Yeast with Vitamin B12 250 Tablet

113,00 TL
Havale ile : TL   109,61
Stok Durumu: Var
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Beni Ara
 • Solgar Brewer's Yeast with Vitamin B12 250 Tablet

  Zengin İçerikli Bira Mayası
  Solgar Brewer′s Yeast with Vitamin
  Solgar Brewer's Yeast Sağlık Önerisi 
  - Enerji Desteği
  - Stres 
  - Beslenme Desteği
  - Süt kalitesinin arttırlması 

  Solgar Brewer's Yeast Kullanım Önerisi 
  Brewer's Yeast,Günde 6 tablet olcak şekilde,tercihen yemeklerden sonra kullanılabilir.

  Ambalaj
  250 Tablet

  Solgar Brewer's Yeast Genel Bakış 
  Brewer’s Yeast, bira mayası
  olarak bilinen, bira yapımında ve beslenme desteği olarak kullanılan bir mayadır. B kompleks vitaminlerin ve proteinlerin zengin bir kaynağıdır. Solgar Brewer's yeast B kompleks vitaminlerinden B1 (tiamin),B2 (riboflavin),B3 (niasin),B5 (pantotenik asit),B6 (piridoksin),B9 (folik asit) ve H(biotin) vitaminlerini yoğun olarfak içerir.Takviye B12 vitamini ile zenginleştirilmiştir.Aynı zamanda zengin aminoasit içeriği ile iyi bir beslenme desteğidir.

  Enerji Desteği
  Solgar Brewer’s Yeast içerisindeki yoğun B vitaminleri ile karbonhidratların,yağların ve proteinlerin yıkılarak enerji üretilmesinde rol alır.B grubu vitaminlerin enerji üretimini arttırdığı bilinmektedir.Aynı zamanda sinir yapısının korunmasını sağlayarak sibir sistemi üzerinde koruyucu etkinlik gösterir.

  Stres 
  Yapılan araştırmalar B grubu vitaminlerin fiziksel ve duygusal streste önemli olduğunu belitmektedir.B grubu vitaminleri enerji üretimini ve sağlıklı sinir fonksiyonlarını destekleyerek strese karşı koruyucu etki gösterir.Brewer’s Yeast,depresyon,kronik yorgunluk sendromu,sinirsel gerginlik gibi durumlarda besin desteği olrak önerilebilir.

  Beslenme Desteği
  Brewer’s yeast,içerisinde bulunan yoğun B vitaminleri, aminoasitler ve mineraller ile genel sağlığın desteklenmesi ve temel ihtiyaçların karşılanması amacıyla kullanılabilecek uygun bir besin destediğir. Takviye içerdiği kapsamlı B grubu vitaminleri ile enerji seviyelerinin arttırılmasına,sinir fonksiyonlarının düzenlenmesine yardımcı olur.Bira mayası doğal olarak içerdiği esansiyel ve esansiyel olmayan aminoasitler ile doku onarımının sağlanması ve sağlıklı hücre fonksiyonlarının sürdürülmesi gibi amaçlarla kullanılabilir.

  Süt Miktarının Arttırılması 
  Avrupa ülkelerinde bir mayası geneleksel olarak emziren annelerde süt arttırıcı olarak kullanılmaktadır.Brewer’s Yeast içerisindeki vitaminler,mineraller ve aminoasitler ile annelerin temel ihtiyaçlarının karışlanmasına yardımcı olabilir.


   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.