Stokta Yok
LifeTime

Lifetime Q-GNS 60 Kapsül

103,00 TL
Havale ile : TL   99,91
Stok Durumu: Yok
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Beni Ara
 • Lifetime Q-GNS 60 Kapsül

  Menopoz Desteği

  Adet Dönemi Semptomları

  Menopoz döneminde ve adet dönemi öncesinde rahatsızlık (PMS) yaşayan tüm kadınların güvenle kullanabileceği doğal bir bitki kombinasyonudur. Osteoporoz (kemik erimesi) riskini azaltmaya yardımcıdır.

  SoyLife konsantresi soya bitkisinden elde edilir ve isoflavon içerir. İçeriğinde aktif madde olarak fitoöstrojenler yer almaktadır. Kadın sağlığı üzerindeki olumlu etkisi yıllardır bilinmektedir.

  Vitex (hayıt tohumu), progesteron hormonundaki hızlı azalmanın etkisini yavaşlatarak vücudu hormon seviyesindeki değişikliklere alıştırmaya yardımcıdır. Adet kramplarını ve adet öncesi stres dönemindeki rahatsızlıkları gidermeye yardımcı olurken, menopoz döneminde de hormonal değişikliklerin meydanagetirdiği sorunları çözmeye destektir.

  Dong quai (Çin melekotu) bitkisinin Çin tıbbında kullanımı yüzyıllar öncesine dayanır. Kadınlar içinhazırlanan tüm bitkisel kombinasyonlarda yer alır. Adet görme düzensizliklerinden menopoz semptomlarına (ateş basması, terleme) kadar geniş bir kullanım alanı vardır.

  Black cohosh (karayılan otu), fitoöstrojen (bitkisel östrojen) içeren bir bitkidir. Yapılan araştırmalar, anti–enflamatuar ve anti-hipertansif etkinlik gösteren maddeler içerdiğini ortaya koymuştur. Menopoz semptomlarına karşı kullanımı gittikçe yaygınlaşmaktadır.

  Licorice root extract (meyan kökü ekstresi); Fitoöstrojenik özellik gösteren isoflavonlar içerir. Bağışıklık sistemini destekleyici özelliği vardır.

  KULLANIM ÖNERİSİ

  Günde 2 kapsül, yemeklerle birlikte alınması önerilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.