Stokta Yok
LifeTime

Life Time Q-Glucosamine & Chondroitin MSM 60 Tablet

129,00 TL
Havale ile : TL   125,13
Stok Durumu: Yok
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Beni Ara
 • Life Time Q-Glucosamine & Chondroitin MSM 60 Tablet

  Glukozamin ve kondroitin'e, metilsülfonilmetan (MSM), boswellia ve bromelain ilavesi ile geliştirilen bu formülasyon, eklem ve kıkırdak sağlığı için gerekli çok önemli maddeler içermektedir.

  Glukozamin, sağlıklı eklem performansının geri kazandırılması ve korunmasında gerekli olan maddelerin, vücut içerisindeki doğal sentezi için gerekli temel yapı taşlarından biridir. Kondroitin sülfat, özellikle eklemlerin ve kan damarlarının içerisindeki kıkırdak başta olmak üzere tüm bağlayıcı dokuların ayrılmaz bir parçasıdır. Glukozamin, eklem kıkırdağının yapılanmasına; kondroitin, eklem sıvısını korumaya yardımcıdır. Her iki madde de vücudumuzda doğal olarak bulunur ve yaşla birlikte üretimi azalır.

  LifeTime Glucosamine & Chondroitin MSM ürününde bulunan glukozamin ve kondroitin hammaddeleri deniz ürünlerinden elde edilmiştir.

  Yapılan araştırmalar, glukozamin ve kondroitin sülfatın ayrı ayrı artrit semptomlarını azaltabileceğini ortaya koymuştur. Glukozamin sülfat ağrıyı azaltmaya yardımcı olabilirken, kondroitin sülfat hastalığın ilerlemesini yavaşlatmaya destektir.

  Metilsülfonilmetan (MSM), organik bir sülfür (kükürt) bileşiğidir. Eklem ve kıkırdaklara elastik bir yapı kazandıran kolajen oluşumu için gereklidir. MSM; bir başka sülfür bileşeni olan glukozamin ile alındığında, eklem iltihabının ağrısını ve rahatsızlığını azaltır. Ödemin ve kireçlenmeden doğan eklem ağrısıyla ilgili şikayetlerin giderilmesine yardımcı olarak kullanılmaktadır.

  Bromelain enzimi ananas bitkisinden elde edilmektedir. Ödem ve ağrıya yol açan enflamatuar maddelerin engellenmesine ve ödem çözmeye yardımcıdır. Eklem içi şişliğe ve ağrıya neden olan enflamatuar maddeleri proteolitik etki ile parçalayarak azaltmaya, eklem hareketlerinde serbestlik sağlanmasına ve ağrının azalmasına destek olur.

  Papain Enzimi (papaya) da benzer destekle eklem esnekliğinin geri kazanılmasında yardımcıdır.

  Son verilerde, peptidase enzimi düşük kişilerde enflamatuar sonuçların daha kolay ortaya çıktığı gözgözlenmiştir. Peptidase özellikle kıkırdak içerisindeki kolajen dokuyu yıkan enflamatuar etkiyi önlemeye yardımcıdır.

  Q-Glucosamine & Chondroitin MSM Tablets bileşiminde yer alan proteolitik maddeler Glucosamine ve Chondroitin maddelerinin sindirim sistemi tarafından daha iyi tolere edilmesini sağlamaktadır.

  Boswellia serrata, Hindistan'daki geleneksel ayurveda hekimliğinde, Çin'de ve Kuzey Afrika'da binlerce yıldır bilinen ve kullanılan bir bitkidir. Eklem ve kıkırdak rahatsızlıklarının oluşturduğu ağrının kontrol edilmesinde antienflamatuar olarak kullanılmaktadır.

  KULLANIM ÖNERİSİ

  Günde 2-3 tablet yemeklerle birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.