Stokta Yok
Solgar

Solgar Echinacea 100 Kapsül

71,00 TL
Havale ile : TL   68,87
Stok Durumu: Yok
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Beni Ara
 • Solgar Echinacea 100 Kapsül

  Üst Solunum Yolu Enfeksiyonları İçin; Echinacea Purpurea
  Solgar Echinacea
  Solgar Echinacea Sağlık Uygulamaları
  - Viral Enfeksiyonlar (grip,herpes vb)
  - Bakteriyel Enfeksiyonlar
  - Kandida Enfeksiyonu
  - Artrit
  - İnfilamasyonlu Hastalıklar
  - Yara İyileştirme


  Solgar Echinacea Kullanım Önerisi
  Solgar Echinacea  günde bir-üç (1-3) bitkisel kapsül, tercihen yemek zamanı kullanılmalıdır. 

  Ambalaj
  100 Bitkisel Kapsül

  Solgar Echinacea Genel Bakış
  Tarih boyunca özellikle Amerikan yerlileri tarafından yılan sokmalarına ve yaralara karşı kullanılan bitki daha sonra Amerika'ya yerleşen ilk öncüler arasında da enfeksiyonların tedavisinde kullanılmıştır. Günümüzde Echinacea'dan en çok soğuk algınlığı ve gribe karşı koruyucu olarak yararlanılmaktadır. 

  Bağışıklık Güçlendirici
  Echinacea'den ekinasın, ekinakosid, inülin gibi bağışıklık sistemini stimule edebilen pekçok bileşik izole edilmiştir. Solgar Echinacea, akyuvarların sayısını ve aktivitesini arttırır, antikor aktivitesini geliştirir, akyuvarların enfeksiyon bölgesine göçünü hızlandırır. İnterferon aktivitesini destekler. Ayrıca, patojenik organizmaların daha invaziv hale gelmesine neden olan hyalüronidaz aktivitesinide baskılar. Bu bitkiye en duyarlı olan hücreler; akyuvarlar, T-lenfositler, makrofajlar (vücudun atık toplayıcılarıdır, mikroorganizmanın vücuda girip dokulara yayılmasını önler ve lenf sistemini korur) ve doğal öldürücü hücrelerdir. Doğal öldürücü hücreler (naturalkiller cells) bu adı kanserli veya virüs enfeksiyonlu hücreleri yok ettiği için almıştır. Solgar Echinacea, T-hücre aktivitesinide hızlandırabilir. 

  Antibakteriyel
  Ekinezya hafif antibakteriyel özellikler gösterir. Solgar Echinacea'de bulunan ekinakosid ve kafeikasit Staphylococus Aureus, Corynebacterium Diphtheria ve Proteus Vulgaris gibi patojenlerin büyümesini inhibe eder. 


  Antiviral
  Solgar Echinacea'de bulunan bileşik hücre yüzeylerinde bulunan  viral reseptörleri bloke ederler. Dİğer taraftan bağ dokusunun geçirgenliğini artırarak invaziv hale getiren hyalüronidaz enziminin aktivitesini inhibe ederler. 

  Antifungal
  Çalışmalar Solgar Echinacea'nın Candida Albicans gibi fungal mikroorganizmaları parçalayan makrofajların aktivitesini artırdığını göstermektedir.  

  Antienflamatuar
  Solgar Echinacea'de bulunan polisakkaritler kortizon benzeri antienflamatuar ektiler göstermektedir. 

  Yara İyileştirme
  Solgar Echinacea'nın hasarlı dokulardaki iyileştirme hızını artırdığı kaydedilmiştir. Bu etkiyi, bağ dokusunun rejenerasyonunu desteklemesine ve antienflamatuar  etkilerine  bağlı olduğu düşünülmektedir. 

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.